• z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg

Zgodnie z przedstawionym 21 listopada kompleksowym planem 100 dni solidarności w walce z COVID-19, od 28.11 - 27.12,2020 obowiązuje, między innymi:
- kontynuacja zdalnego nauczania dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.
- od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00 obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna więcej informacji

INFORMACJE dotyczące funkcjonowania szkoły

Czytaj więcej...

KONKURS NA ZAKŁADKĘ

Nasi pierwszoklasiści wzięli udział w swoim pierwszym konkursie czytelniczym. Ich zadaniem było wykonanie zakładki do książki, którą wypożyczyli w dniu pasowania na czytelnika. Powstało całe mnóstwo pięknych, kolorowych i bardzo pomysłowych prac. Wszyscy mali wykonawcy zasłużyli na dyplomy upamiętniające ich udział w konkursie.

2 listopada to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w naszej szkole.
Świetlica działa w godzinach od 7:00 do 15:00.
Stołówka będzie nieczynna – obiady nie będą wydawane.

Zgodnie z decyzją Rady Ministrów od poniedziałku 26 października zmieniamy tryb prowadzenia zajęć lekcyjnych:

• Uczniowie klas I - III uczestniczą w zajęciach stacjonarnych zgodnie z tygodniowym planem lekcji. Świetlica szkoły pracuje w dotychczasowych godzinach. Obiady będą wydawane jak dotychczas.
  • Uczniowie klas IV - VIII przechodzą na zdalne nauczanie za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams według dotychczasowego tygodniowego planu lekcji. Obiady zostają odwołane.

HARMONOGRAM I ETAPU WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2020 r.

Lp

20.10. godz.   9.00

NA TROPIE PRZYRODY - JESIEŃ

KONKURS FOTOGRAFICZNY - Organizowany przez świetlicę

Młodzi amatorzy fotografii zróbcie zdjęcie przedstawiające jesień. Uchwyćcie najpiękniejsze chwile związane z tą porą roku. Następnie wyślijcie zdjęcie na adres świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy. Czekamy na Wasze prace do 31 listopada.

Wyniki rekrutacji do programu "Poprzez zmysły do lepszego świata" Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, dostępne są tutaj:

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową,z aktualnymi informacjami: kliknij

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych