NA TROPIE PRZYRODY - JESIEŃ

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.

NA TROPIE PRZYRODY  - JESIEŃ
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w niecodziennym konkursie. W trakcie jesiennych spacerów  wykonywali zdjęcia. Pomoc rodziców była mile widziana. Konkurs zachęcał do wspólnego spędzania czasu dzieci i rodziców na łonie przyrody. Zadanie polegało na uchwyceniu w kadrze piękna jesiennych klimatów.
Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Po dokładnej analizie nadesłanych zdjęć organizator postanowił nagrodzić za najlepsze zdjęcia  Mikołaja Rolaka (2a)  , który stworzył całą sesję zdjęciową dotyczącą jesieni.

Dziękuję uczniom i ich rodzicom za udział w konkursie i zapraszam do kolejnego konkursu “Na tropie przyrody – zima”
Agnieszka Zielińska Skowronek

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”