NA TROPIE PRZYRODY - JESIEŃ
  • z2.jpg
  • z4.jpg
NA TROPIE PRZYRODY  - JESIEŃ
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w niecodziennym konkursie. W trakcie jesiennych spacerów  wykonywali zdjęcia. Pomoc rodziców była mile widziana. Konkurs zachęcał do wspólnego spędzania czasu dzieci i rodziców na łonie przyrody. Zadanie polegało na uchwyceniu w kadrze piękna jesiennych klimatów.
Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Po dokładnej analizie nadesłanych zdjęć organizator postanowił nagrodzić za najlepsze zdjęcia  Mikołaja Rolaka (2a)  , który stworzył całą sesję zdjęciową dotyczącą jesieni.

Dziękuję uczniom i ich rodzicom za udział w konkursie i zapraszam do kolejnego konkursu “Na tropie przyrody – zima”
Agnieszka Zielińska Skowronek

Świetlica 2020/21 - dokumenty

- karta zapisu do świetlicy