NA TROPIE PRZYRODY - JESIEŃ
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 35 z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
install Joomla to Inmotion
NA TROPIE PRZYRODY  - JESIEŃ
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w niecodziennym konkursie. W trakcie jesiennych spacerów  wykonywali zdjęcia. Pomoc rodziców była mile widziana. Konkurs zachęcał do wspólnego spędzania czasu dzieci i rodziców na łonie przyrody. Zadanie polegało na uchwyceniu w kadrze piękna jesiennych klimatów.
Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Po dokładnej analizie nadesłanych zdjęć organizator postanowił nagrodzić za najlepsze zdjęcia  Mikołaja Rolaka (2a)  , który stworzył całą sesję zdjęciową dotyczącą jesieni.
 
Dziękuję uczniom i ich rodzicom za udział w konkursie i zapraszam do kolejnego konkursu “Na tropie przyrody – zima”
Agnieszka Zielińska Skowronek

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel/fax. 32 252-62-92

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

  

 

© 2020 SP 35.