EUROWEEK
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg

EUROWEEK

W zeszłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie edukacyjnym Euroweek Szkoła Liderów. Zajęcia odbywały się w Międzylesiu i prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z Meksyku, Indonezji, Peru, Wietnamu, USA oraz Kolumbii. Uczyliśmy się o kulturze i zwyczajach tych krajów a także rozwijaliśmy nasze umiejętności językowe. Uczyliśmy się poprzez zabawę, pracę zespołową, projekty plastyczno-językowe oraz odgrywanie krótkich przedstawień.

Last week our students took part in Euroweek - School of Leaders educational program. Classes were held in Międzylesie and we were taught in English by volunteers from Mexico, Indonesia, Peru, Vietnam, USA and Colombia. We learned about the culture and customs of these countries. We also practised our language skills through teamwork, art and acting short performances. We had lots of fun !

Tłumaczenie/translation Michał Łabaj (8a)

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie: