WARTO ŚMIECIĆ MNIEJ
  • z2.jpg
  • z4.jpg

WARTO ŚMIECIĆ MNIEJ

Nasza szkoła w trakcie zajęć poświęconych ekologii wdrożyła projekt segregowania śmieci.

W ramach którego uczniowie klasy (7a) m. in. uświadamiali wszystkim uczniom szkoły dlaczego problem śmieci jest tak ważny i nie powinno się przechodzić obok niego obojętnie. Każdy z nas codziennie wyrzuca mnóstwo śmieci. Niesegregowane i niezagospodarowane muszą być wywożone na ciągle powiększające się składowiska. Wszyscy płacimy za ich utrzymywanie. Przeciętny Polak „produkuje” ok. 320 kg odpadów rocznie. Warto się zastanowić, jak postępować, żeby śmieci powstawało jak najmniej i by można je było zagospodarować.

Świetlica 2020/21 - dokumenty

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1

- regulamin świetlicy