KIERMASZ CHARYTATYWNY 2019
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg
KIERMASZ CHARYTATYWNY 2019
W niedzielę, 15 grudnia 2019 roku odbył się szkolny kiermasz charytatywny organizowany po raz kolejny przez naszą szkołę przy współpracy z Parafią Matki Bożej Różańcowej na Zadolu. Jego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dla absolwenta naszej szkoły, który uległ ciężkiemu wypadkowi oraz na dofinansowanie letniego wypoczynku dla najbardziej potrzebujących dzieci z parafii.
Serdecznie dziękujemy Państwu za okazaną pomoc i zaangażowanie!

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie: