JASEŁKA
  • z2.jpg
  • z4.jpg

JASEŁKA

20 grudnia po świątecznym happeningu i klasowych spotkaniach opłatkowych cała szkoła uczestniczyła w Szkolnych Jasełkach. Przedstawienie przygotowała klasa 3a pod kierunkiem pani Korneli Magiery. W świąteczny nastrój wprowadziła nas Hania Bobrzyk (7a) piękną grą na flecie.

W trakcie przedstawienia mieliśmy okazję wspólnie z aktorami śpiewać kolędy. Na widowni oprócz uczniów i nauczycieli znaleźli się również zaproszeni goście - emerytowani nauczyciele szkoły.
Wszystkim bardzo podobał się występ młodych aktorów.
Dziękujemy za wprowadzenie w świąteczną atmosferę!

Świetlica 2020/21 - dokumenty

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1

- regulamin świetlicy