Z KOLĘDĄ U LWOWIAKÓW
  • 02_skretch.png
  • 03_orator.png

Z KOLĘDĄ U LWOWIAKÓW

Nasze wizyty na spotkaniach opłatkowych Towarzystwa Miłośników Lwowa stały się tradycją.
Tegoroczne kolędowanie odbyło się 8 stycznia.

W Bistro Biblioteka przy ul Francuskiej pojawili się członkowie i sympatycy Towarzystwa, aby wspólnie uczcić świąteczny czas. Te ważne chwile umilili im nasi trzecioklasiści pod opieką pani Kornelii Magiery.

Uczniowie w niezwykle poruszający sposób, przy akompaniamencie fletu, śpiewali polskie i lwowskie kolędy oraz recytowali wiersze związane ze świętami i z rodzinnym miastem gospodarzy.

Wspólne śpiewanie kolęd sprawiło, że atmosfera tego międzypokoleniowego spotkania była niepowtarzalna.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”