PO ZIMOWISKU

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.


install Joomla to Inmotion

PO ZIMOWISKUFerie zimowe już za nami. Minęły bardzo szybko. Podobnie niepostrzeżenie minęło również sześć dni zimowiska szkolnego w Wiśle, w którym uczestniczyli nasi uczniowie.

Podczas tegorocznego pobytu ogromnie dużo się działo. Jeździliśmy na nartach i sankach. Oddawaliśmy się wodnemu szaleństwu  w parku wodnym Tropikana. Historii i etnografii uczyliśmy się podczas spotkań z lokalnymi artystami. Pan Kawulok bardzo interesująco opowiadał o tym, jak dawniej mieszkało się w istebniańskiej chacie i jakich sprzętów używali jego przodkowie. Pan Józef Broda, który zaszczycił nas swoją obecnością w Wilii Urocza śpiewająco i gawędowo przekazał nam swoją filozofię życia i udzielił ciekawych wskazówek, jak żyć, aby czuć się spełnionym i szczęśliwym.

Podczas pobytu nie zabrakło także sportowych emocji. Na pięknej hali sportowej dwukrotnie mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności  w grach zespołowych.

Zimowisko nie byłoby godne, aby nosić taką nazwę, gdyby w jego programie nie znalazł się kulig.
Na saniach, przez las, w towarzystwie spadających płatków śniegu, dotarliśmy do urokliwego miejsca, w którym wszyscy mogli się pożywić i napić cieplutkiej herbaty.

To tylko niektóre  z atrakcji,  w których wzięliśmy udział. Wspomnienia tamtych dni pozostaną z nami z pewnością na długo.

Ogłoszenia różne

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Zostań Rodziną Zastępczą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.