PO ZIMOWISKU
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg
install Joomla to Inmotion

PO ZIMOWISKUFerie zimowe już za nami. Minęły bardzo szybko. Podobnie niepostrzeżenie minęło również sześć dni zimowiska szkolnego w Wiśle, w którym uczestniczyli nasi uczniowie.

Podczas tegorocznego pobytu ogromnie dużo się działo. Jeździliśmy na nartach i sankach. Oddawaliśmy się wodnemu szaleństwu  w parku wodnym Tropikana. Historii i etnografii uczyliśmy się podczas spotkań z lokalnymi artystami. Pan Kawulok bardzo interesująco opowiadał o tym, jak dawniej mieszkało się w istebniańskiej chacie i jakich sprzętów używali jego przodkowie. Pan Józef Broda, który zaszczycił nas swoją obecnością w Wilii Urocza śpiewająco i gawędowo przekazał nam swoją filozofię życia i udzielił ciekawych wskazówek, jak żyć, aby czuć się spełnionym i szczęśliwym.

Podczas pobytu nie zabrakło także sportowych emocji. Na pięknej hali sportowej dwukrotnie mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności  w grach zespołowych.

Zimowisko nie byłoby godne, aby nosić taką nazwę, gdyby w jego programie nie znalazł się kulig.
Na saniach, przez las, w towarzystwie spadających płatków śniegu, dotarliśmy do urokliwego miejsca, w którym wszyscy mogli się pożywić i napić cieplutkiej herbaty.

To tylko niektóre  z atrakcji,  w których wzięliśmy udział. Wspomnienia tamtych dni pozostaną z nami z pewnością na długo.

Ogłoszenia różne

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową,z aktualnymi informacjami: kliknij

Infolinia: zobacz

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych


Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.