ZAPROSZENIE DO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU “KODOWANIE W PROGRAMIE SCRATCH”
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg

Zapraszamy uczniów klas od V do VIII Szkół Podstawowych do stworzenie historyjki obrazkowej w programie SCRATCH. Tematem przewodnim historyjki powinno być przeciwdziałanie cyberprzemocy.
Projekty w wersji elektronicznej (płyta CD) oraz zgody na udział w konkursie należy przesłać do dnia 28.02.2020  na adres:
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Korczyńskiej
z dopiskiem: konkurs informatyczny

Dodatkowe informacje tutaj

Do udziału zaprasza: Anna Noworzyn

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie: