DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

W związku z Dniem Bezpiecznego Internetu, który  w tym roku odbędzie się 11 lutego 2020, w naszej szkole zostaną przeprowadzone następujące konkursy:
I. PLAKAT -  „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem" -  prace w grafice komputerowej;
II. Konkurs plastyczny dla klas I - III - „Bezpieczny Internet”;
III. PREZENTACJA MULTIMEDIALNA LUB STRONA WWW na temat:: "Bezpieczny Internet: Działajmy razem!" - klasy V -VIII.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”