"POPRZEZ ZMYSŁY DO LEPSZEGO ŚWIATA"
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 35 z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach
  • 01_banDniOtwarte.png
  • 02_skretch.png
  • 03_orator.png

Nasz wniosek konkursowy "Poprzez zmysły do lepszego świata" został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Na liście rankingowej zajęliśmy I miejsce w kraju. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły wyjadą do Rumunii, gdzie podejmowani będą przez SCOALA GIMNAZIALA “VASKERTES” GHEORGHENI.
Podczas wyjazdu uczniowie realizować będą program mobilności razem z rówieśnikami ze szkoły przyjmującej i wspólnie brać udział w zajęciach formalnych i pozaformalnych.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”