"BĄDŹ SOBĄ - NIE BĄDŹ STALKEREM".
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 35 z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach
  • 01_banDniOtwarte.png
  • 02_skretch.png
  • 03_orator.png

"Bądź sobą - nie bądź stalkerem". To hasło miejskiego konkursu na plakat profilaktyczny, którego rozstrzygnięcie towarzyszyło obchodom Dnia Bezpiecznego Internetu w Pałacu Młodzieży. Wzięły w nim udział: Wiktoria Bromboszcz i Karolina Kowalik z klasy 8a. Dziewczyny tak się postarały, przygotowując swoje prace, że jury przyznało plakatowi Wiktorii I miejsce, natomiast praca Karoliny zdobyła miejsce III.
Serdecznie gratulujemy talentu i sukcesu.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”