MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
  • d3sl.jpg
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • sp35.jpg
  • zim1_2.jpeg
install Joomla to Inmotion

MIĘDZYNARODOWY  DZIEŃ  JĘZYKA  OJCZYSTEGO

21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji przez cały tydzień uczniowie brali udział w różnego rodzaju aktywnościach: „Językowy QR konkurs”, „Stacje zadaniowe dla młodszych i starszych”, „Ojczysty. Dodaj do ulubionych” i „Mistrz Ortografii w Trzech Odsłonach”.

Powstała też duża kolorowa chmura z naszymi ulubionymi polskimi słowami. Uczniowie klasy siódmej są w trakcie realizacji ogólnopolskiego projektu „Co kryją słowa?”. Jego rezultaty będą opublikowane na platformie eTwinning Live.

A oto nazwiska Szkolnych Mistrzów Ortografii

KLASY 3

I miejsce FRANCISZEK NOSAL

II  miejsce BARTOSZ WOLNY

III miejsce MICHAŁ POHL I AMELKA BENK


KLASY 5 i 6

I miejsce  ZUZANNA SURMA

II miejsce JAKUB PLĄDER

III miejsce ALEKSANDRA LISZKA


KLASY  7 i 8

I miejsce KAROLINA PODSTAWSKA

II miejsce MACIEJ KAROLCZYK

III miejsce IGA KUDALA

Ogłoszenia różne

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie:

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.