NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.

NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!

W listopadzie odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „LEON”. Wzięło w nim udział 13 uczestników z klasy 1a. Dzieciaki pilnie przygotowywały się do rywalizacji już od końca września.

Ich trud i zaangażowanie przyniosły doskonałe rezultaty. Czworo uczniów: Igor Urban, Błażej Grabny, Mateusz Sitkowski i Wojciech Rak zostało laureatami „LEONA”. To naprawdę nie lada wyczyn. Gratulujemy serdecznie laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom matematycznych zmagań.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”