NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg
  • z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg

NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!

W listopadzie odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „LEON”. Wzięło w nim udział 13 uczestników z klasy 1a. Dzieciaki pilnie przygotowywały się do rywalizacji już od końca września.

Ich trud i zaangażowanie przyniosły doskonałe rezultaty. Czworo uczniów: Igor Urban, Błażej Grabny, Mateusz Sitkowski i Wojciech Rak zostało laureatami „LEONA”. To naprawdę nie lada wyczyn. Gratulujemy serdecznie laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom matematycznych zmagań.

Świetlica 2020/21 - dokumenty

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1

- regulamin świetlicy