NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!
  • d3sl.jpg
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • sp35.jpg
  • z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg
  • zim1_2.jpeg
install Joomla to Inmotion

NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!

W listopadzie odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „LEON”. Wzięło w nim udział 13 uczestników z klasy 1a. Dzieciaki pilnie przygotowywały się do rywalizacji już od końca września.

Ich trud i zaangażowanie przyniosły doskonałe rezultaty. Czworo uczniów: Igor Urban, Błażej Grabny, Mateusz Sitkowski i Wojciech Rak zostało laureatami „LEONA”. To naprawdę nie lada wyczyn. Gratulujemy serdecznie laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom matematycznych zmagań.

Ogłoszenia różne

Świetlica 2020/21 - dokumenty

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1 

- regulamin świetlicy


W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych


Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.