e-LEARNING

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej nasi nauczyciele prowadzą zdalne nauczanie.

Wybierając klasę przejdziesz do strony zawierającej informacje o przeznaczonych dla jej uczniów kolejnych zadaniach i udostepnionych materiałach. Materiały są przygotowane w różny sposób: materiały tekstowe, zadania, linki do materiałów, skanów, itp..

Uczeń ma również możliwość indywidualnej konsultacji z nauczycielem. Prosimy o wysłanie wiadomości poprzez dziennik VULCAN lub korzystanie z przekazanej przez nauczyciela formuły kontaktu..

Nauczyciele odpowiedzialni są za stronę merytoryczną a realizowana przez nich forma nauczania zdalnego pozwala na realizację określonych zadań bez konieczności obecności w szkole.

Zgodnie z wytycznymi MEN za organizację czasu dzieci odpowiedzialni są rodzice.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej  cke.gov.pl codziennie ukazują się zestawy zadań podwórkowych przed egzaminem ósmoklasisty (polski, matematyka i angielski).
Codziennie o 15 pojawiają sie rozwiązania. Zapraszamy do powtórzenia materiału w oparciu o dostępne zestawy zadań. Informacja dla ósmoklasistów TUTAJ

Kontakt z pedagogiem i psychologiem szkolnym:

Psycholog:    Anna Bąk,               tel. 512 384 057
Pedagog:      Wiesława Synowiec,tel. 793 388 307

Poniedziałek: 8-12 - psycholog   12-16 - pedagog
Wtorek:         8-12 - pedagog     12-16 - psycholog
Środa:           8-12 - psycholog  12-16 - pedagog
Czwartek:      8-12 - pedagog    12-16 - psycholog
Piątek:          8-12 - psycholog  12-16 - pedagog

MATERIAŁY UDOSTĘPNIONE DLA UCZNIÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS

Komunikaty

Komunikat dyrektora CKE z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty
Przeczytaj

Decyzją dyrektora w oparciu o opinię GIS i deklaracje Rodziców przedłużono zamknięcie szkoły do 29 maja br.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji, w trybie zdalnym, zadań otrzymywanych od nauczycieli
.

Aktualne informacje