E-learning

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.


install Joomla to Inmotion

 

 

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej nasi nauczyciele prowadzą zdalne nauczanie.

Wybierając klasę przejdziesz do strony zawierającej informacje o przeznaczonych dla jej uczniów kolejnych zadaniach i udostepnionych materiałach. Materiały są przygotowane w różny sposób: materiały tekstowe, zadania, linki do materiałów, skanów, itp..

Uczeń ma również możliwość indywidualnej konsultacji z nauczycielem. Prosimy o wysłanie wiadomości poprzez dziennik VULCAN lub korzystanie z przekazanej przez nauczyciela formuły kontaktu..

Nauczyciele odpowiedzialni są za stronę merytoryczną a realizowana przez nich forma nauczania zdalnego pozwala na realizację określonych zadań bez konieczności obecności w szkole.

Zgodnie z wytycznymi MEN za organizację czasu dzieci odpowiedzialni są rodzice.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej  cke.gov.pl codziennie ukazują się zestawy zadań podwórkowych przed egzaminem ósmoklasisty (polski, matematyka i angielski).
Codziennie o 15 pojawiają sie rozwiązania. Zapraszamy do powtórzenia materiału w oparciu o dostępne zestawy zadań. Informacja dla ósmoklasistów TUTAJKontakt z pedagogiem i psychologiem szkolnym:

Psycholog:    Anna Bąk,               tel. 512 384 057
Pedagog:      Wiesława Synowiec,tel. 793 388 307

Poniedziałek: 8-12 - psycholog   12-16 - pedagog
Wtorek:         8-12 - pedagog     12-16 - psycholog
Środa:           8-12 - psycholog  12-16 - pedagog
Czwartek:      8-12 - pedagog    12-16 - psycholog
Piątek:          8-12 - psycholog  12-16 - pedagog

.

MATERIAŁY UDOSTĘPNIONE DLA UCZNIÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS

Ogłoszenia różne

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Zostań Rodziną Zastępczą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.