WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej nasi nauczyciele prowadzą zdalne nauczanie.

Wybierając klasę przejdziesz do strony zawierającej informacje o przeznaczonych dla jej uczniów kolejnych zadaniach i udostepnionych materiałach. Materiały są przygotowane w różny sposób: materiały tekstowe, zadania, linki do materiałów, skanów, itp..

Uczeń ma również możliwość indywidualnej konsultacji z nauczycielem. Prosimy o wysłanie wiadomości poprzez dziennik VULCAN lub korzystanie z przekazanej przez nauczyciela formuły kontaktu..

Nauczyciele odpowiedzialni są za stronę merytoryczną a realizowana przez nich forma nauczania zdalnego pozwala na realizację określonych zadań bez konieczności obecności w szkole.

Zgodnie z wytycznymi MEN za organizację czasu dzieci odpowiedzialni są rodzice.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej  cke.gov.pl codziennie ukazują się zestawy zadań podwórkowych przed egzaminem ósmoklasisty (polski, matematyka i angielski).
Codziennie o 15 pojawiają sie rozwiązania. Zapraszamy do powtórzenia materiału w oparciu o dostępne zestawy zadań. Informacja dla ósmoklasistów TUTAJ

Kontakt z pedagogiem i psychologiem szkolnym:

Psycholog:    Anna Bąk,               tel. 512 384 057
Pedagog:      Wiesława Synowiec,tel. 793 388 307

Poniedziałek: 8-12 - psycholog   12-16 - pedagog
Wtorek:         8-12 - pedagog     12-16 - psycholog
Środa:           8-12 - psycholog  12-16 - pedagog
Czwartek:      8-12 - pedagog    12-16 - psycholog
Piątek:          8-12 - psycholog  12-16 - pedagog

.

MATERIAŁY UDOSTĘPNIONE DLA UCZNIÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”