WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.

BIBLIOTEKA SZKOLNA ZACHĘCA i INSPIRUJE

Uwaga konkurs:)

Prezydent Miasta Katowice, pan Marcin Krupa, ogłosił konkurs "Zaczytane Katowice". Udział w nim nie wymaga jakiegoś ogromnego wysiłku, natomiast wygrać można bon o wartości 500 zł. Gra warta więc jest świeczki:).
Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do udziału w czytelniczych zmaganiach😀 Szcegóły znajdziecie tutaj:    a regulamin tutaj

Biblioteki zamknięte. Chcesz poczytać. Można skorzystać z oferty platformy Publio. Można tutaj znaleźć bezpłatne e-booki.

Wszystkich chętnych zapraszamy również do udziału w szkolnym konkursie ze znajomości treści książki "Magiczne drzewo. Czerwone drzewo" A. Maleszki.
Pobierz zadania w wersji    lub

KĄCIK CZYTELNICZY KLAS I-III

Tylko dla chętnych !!!!

Konkurs na ilustrację do książki dla uczniów klas I i II

Przeczytaj fragment wybranej lektury lub odsłuchaj darmowy fragment audiobooka:

„ Szewczyk Dratewka”      lub

„Niesamowite przygody 10 skarpetek”

„Niezwykłe przygody Detektywa Pozytywki” -

„Cukierku Ty łobuzie”,

Samodzielnie wykonaj ilustrację do fragmentu wybranej lektury (narysuj co chcesz: zdarzenie lub portret bohatera , technika dowolna, kartka A4).

Zdjęcie pięknej, kolorowej ilustracji należy przesłać  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs na komiks dla klas III

Przeczytaj fragment lektury Dzieci z Bullerbyn lub odsłuchaj darmowy fragment audiobooka:

Przedstaw wybraną przygodę dzieciaków z Bullerbyn w formie komiksu. Format – kartka A4.

Zdjęcie gotowej pracy należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”