BIBLIOTEKA

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.


install Joomla to Inmotion


BIBLIOTEKA SZKOLNA ZACHĘCA i INSPIRUJE

Uwaga konkurs:)

Prezydent Miasta Katowice, pan Marcin Krupa, ogłosił konkurs "Zaczytane Katowice". Udział w nim nie wymaga jakiegoś ogromnego wysiłku, natomiast wygrać można bon o wartości 500 zł. Gra warta więc jest świeczki:).
Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do udziału w czytelniczych zmaganiach😀 Szcegóły znajdziecie tutaj:    a regulamin tutaj 

Biblioteki zamknięte. Chcesz poczytać. Można skorzystać z oferty platformy Publio. Można tutaj znaleźć bezpłatne e-booki. 

Wszystkich chętnych zapraszamy również do udziału w szkolnym konkursie ze znajomości treści książki "Magiczne drzewo. Czerwone drzewo" A. Maleszki.
Pobierz zadania w wersji    lub  

 

 KĄCIK CZYTELNICZY KLAS I-III

Tylko dla chętnych !!!!

Konkurs na ilustrację do książki dla uczniów klas I i II

Przeczytaj fragment wybranej lektury lub odsłuchaj darmowy fragment audiobooka:

„ Szewczyk Dratewka”      lub  

„Niesamowite przygody 10 skarpetek” 

„Niezwykłe przygody Detektywa Pozytywki” -  

„Cukierku Ty łobuzie”,

Samodzielnie wykonaj ilustrację do fragmentu wybranej lektury (narysuj co chcesz: zdarzenie lub portret bohatera , technika dowolna, kartka A4).

Zdjęcie pięknej, kolorowej ilustracji należy przesłać  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Konkurs na komiks dla klas III

Przeczytaj fragment lektury Dzieci z Bullerbyn lub odsłuchaj darmowy fragment audiobooka: 

Przedstaw wybraną przygodę dzieciaków z Bullerbyn w formie komiksu. Format – kartka A4.

Zdjęcie gotowej pracy należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenia różne

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Zostań Rodziną Zastępczą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.