ZMIANY w WSO
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg

Zmiany w Wewnątrzszkolnym Systemie Oceniania na czas nauczania zdalnego

1. Informacje i zalecenia do pracy, przekazywane przez stronę internetową szkoły, dziennik Vulcan oraz Microsoft Office 365 Teams są wiążące dla ucznia
  2. W uzasadnionych przypadkach, uczeń może poprawić swoje oceny, po uzgodnieniu z nauczycielem, w terminie do dwóch tygodni od wystawienia oceny.
  3. Przy ustalaniu oceny rocznej z zachowania, wychowawca bierze pod uwagę ocenę z pierwszego semestru oraz zaangażowanie ucznia w realizację obowiązków szkolnych w trakcie trwania zdalnego nauczania tj. udział w lekcjach online, wykonywanie zadań domowych, testów itp....

Informacja o postępach i ocenach ucznia dostępna jest w dzienniku Vulcan. W razie wątpliwości Rodzic zwraca się do wychowawcy klasy lub bezpośrednio do nauczyciela.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie: