WYNIKI KONKURSU FOX - 2020

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX organizowany jest od XX lat w szkołach na terenie całej Polski dla uczniów od klas 3 szkół podstawowych aż po klasy maturalne. W Katowicach w tegorocznej edycji Konkursu uczestniczyły 42 szkoły.  Patronat naukowy nad Konkursem sprawuje Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Przystępując do konkursu uczniowie zobowiązują się do przeczytania lekturki bowiem część pytań w teście jej właśnie dotyczy.  Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyło 15 uczniów z czego jedna trzecia została nagrodzona. Są to: Jakub Pląder (5a), Zuzanna Surma (5a), Hanna Bobrzyk (7a), Julia Kozieł (7a) i Karolina Podstawska (7a).

Gratulujemy nagrodzonym, zaś pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w następnych edycjach Konkursu.

Komunikaty

Komunikat dyrektora CKE z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty
Przeczytaj

Decyzją dyrektora w oparciu o opinię GIS i deklaracje Rodziców przedłużono zamknięcie szkoły do 29 maja br.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji, w trybie zdalnym, zadań otrzymywanych od nauczycieli
.

Aktualne informacje