WYNIKI KONKURSU FOX - 2020
  • d3sl.jpg
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • sp35.jpg
  • zim1_2.jpeg
install Joomla to Inmotion


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX organizowany jest od XX lat w szkołach na terenie całej Polski dla uczniów od klas 3 szkół podstawowych aż po klasy maturalne. W Katowicach w tegorocznej edycji Konkursu uczestniczyły 42 szkoły.  Patronat naukowy nad Konkursem sprawuje Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Przystępując do konkursu uczniowie zobowiązują się do przeczytania lekturki bowiem część pytań w teście jej właśnie dotyczy.  Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyło 15 uczniów z czego jedna trzecia została nagrodzona. Są to: Jakub Pląder (5a), Zuzanna Surma (5a), Hanna Bobrzyk (7a), Julia Kozieł (7a) i Karolina Podstawska (7a).

Gratulujemy nagrodzonym, zaś pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w następnych edycjach Konkursu.

Ogłoszenia różne

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie:

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.