NAUCZANIE ZDALNE W KLASACH MŁODSZYCH C.D.
install Joomla to Inmotion

NAUCZANIE ZDALNE W KLASACH MŁODSZYCH C.D.Zamknięta szkoła nie oznacza dla naszych uczniów przerwy w nauce. Uczniowie klas I – III  systematycznie uczestniczą w nauczaniu zdalnym na platformie edukacyjnej Teams oraz  biorą aktywny udział w warsztatach online STEM Kindloteka dla każdego – projektu edukacji zdalnej Ministerstwa Cyfryzacji we współpracy z Amazonem i Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog. Podczas warsztatów uczniowie  programują, rozwiązują łamigłówki, wykonują rozmaite doświadczenia i prace plastyczne..

Ogłoszenia różne

Komunikaty

Komunikat dyrektora CKE z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty
Przeczytaj


Decyzją dyrektora w oparciu o opinię GIS i deklaracje Rodziców przedłużono zamknięcie szkoły do 29 maja br.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji, w trybie zdalnym, zadań otrzymywanych od nauczycieli
.

Aktualne informacje

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.