WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

12 maja, pomimo niesprzyjających warunków, odbyły się lokalne rozgrywki Wielkiej Ligi Czytelników. Dziewięcioro naszych uczniów podjęło to wyzwanie i napisało test znajomości treści książki Justyny Bednarek „ Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”. Zadanie nie było łatwe, tym bardziej, że etap ten miał się odbyć pod koniec marca, a pamięć ludzka jest ulotna. Nasi uczniowie jednak poradzili sobie znakomicie i wszyscy odpowiedzieli na ponad 50% pytań prawidłowo.
Trzy osoby z największą ilością punktów, które zakwalifikowały się do kolejnego, powiatowego etapu, to:

- Patrycja Jaworowska z kl. 2a
- Krzysztof Dziedzic z kl. 2a
- Bartosz Wolny z kl. 3a
Rozgrywki już 28 maja. Trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie.
Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie: