WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
  • d3sl.jpg
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • sp35.jpg
  • zim1_2.jpeg
install Joomla to Inmotion

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

12 maja, pomimo niesprzyjających warunków, odbyły się lokalne rozgrywki Wielkiej Ligi Czytelników. Dziewięcioro naszych uczniów podjęło to wyzwanie i napisało test znajomości treści książki Justyny Bednarek „ Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”. Zadanie nie było łatwe, tym bardziej, że etap ten miał się odbyć pod koniec marca, a pamięć ludzka jest ulotna. Nasi uczniowie jednak poradzili sobie znakomicie i wszyscy odpowiedzieli na ponad 50% pytań prawidłowo.
Trzy osoby z największą ilością punktów, które zakwalifikowały się do kolejnego, powiatowego etapu, to:

- Patrycja Jaworowska z kl. 2a
- Krzysztof Dziedzic z kl. 2a
- Bartosz Wolny z kl. 3a
Rozgrywki już 28 maja. Trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie.
Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom.

Ogłoszenia różne

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie:

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.