WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY “OLIMPUSEK”

W naszej szkole w konkursie z matematyki OLIMPUSEK, skierowanym do uczniów edukacji wczesnoszkolnej, wzięło udział 25 uczniów klas pierwszych i 6 uczniów klas trzecich. Cieszymy się, ze tak wielu uczniów z klas młodszych jest zainteresowanych matematyką. Wśród piszących najlepszym okazał się Andrzej Cysewski (1b) uzyskując dyplom LAUREATA.
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w następnych zawodach.

Komunikaty

Komunikat dyrektora CKE z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty
Przeczytaj

Decyzją dyrektora w oparciu o opinię GIS i deklaracje Rodziców przedłużono zamknięcie szkoły do 29 maja br.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji, w trybie zdalnym, zadań otrzymywanych od nauczycieli
.

Aktualne informacje