WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY “OLIMPUSEK”
  • d3sl.jpg
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • sp35.jpg
  • zim1_2.jpeg
install Joomla to Inmotion

W naszej szkole w konkursie z matematyki OLIMPUSEK, skierowanym do uczniów edukacji wczesnoszkolnej, wzięło udział 25 uczniów klas pierwszych i 6 uczniów klas trzecich. Cieszymy się, ze tak wielu uczniów z klas młodszych jest zainteresowanych matematyką. Wśród piszących najlepszym okazał się Andrzej Cysewski (1b) uzyskując dyplom LAUREATA.
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w następnych zawodach.
 

Ogłoszenia różne

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie:

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.