KLASA 6a MISTRZEM MATLANDII
  • d3sl.jpg
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • sp35.jpg
  • zim1_2.jpeg
install Joomla to Inmotion

KLASA 6a MISTRZEM MATLANDII

Zaskoczenie, niedowierzanie i olbrzymia radość jaką sprawili nam uczniowie klasy 6a, która pod kierunkiem Pani Barbary Siodłak wzięła udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym “Mistrzowie Matlandii”. Klasa rozwiązując przez cały rok szkolny zadania, ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w Polsce (https://mistrzowie-matlandii.gwo.pl/). Tym samym klasa otrzymuje pamiątkowe dyplomy, puchar oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł
 
Serdecznie gratulujemy wygranej !

Ogłoszenia różne

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie:

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.