WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLASY VIII (absolwentów) i ICH RODZICÓW
  • d3sl.jpg
  • sp35.jpg
  • 31 lipca 2020 r. od godziny 10:00 do 13.00 w sekretariacie szkoły  będą wydawane zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

W razie niemożności odbioru zaświadczenia w w/w terminie prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą.

• Od 31 lipca do 4 sierpnia b.r. uczniowie powinni przekazać do wybranych przez siebie szkół średnich wyniki egzaminów ósmoklasisty. W tym terminie szkoły średnie uzupełniają dane kandydata w systemie naborowym o udokumentowane wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jeżeli tego nie dokonają, kandydat nie będzie miał doliczonych punktów za egzamin, i może nie dostać się do wybranej szkoły.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Tutaj znajdziesz oferty czekających na Ciebie szkół naszego regionu i złożysz zgłoszenie: