WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLASY VIII (absolwentów) i ICH RODZICÓW
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg
  • 31 lipca 2020 r. od godziny 10:00 do 13.00 w sekretariacie szkoły  będą wydawane zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

W razie niemożności odbioru zaświadczenia w w/w terminie prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą.

• Od 31 lipca do 4 sierpnia b.r. uczniowie powinni przekazać do wybranych przez siebie szkół średnich wyniki egzaminów ósmoklasisty. W tym terminie szkoły średnie uzupełniają dane kandydata w systemie naborowym o udokumentowane wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jeżeli tego nie dokonają, kandydat nie będzie miał doliczonych punktów za egzamin, i może nie dostać się do wybranej szkoły.

Świetlica 2020/21 - dokumenty

UWAGA:

2 listopada to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w naszej szkole. Świetlica działa w godzinach od 7:30 do 15:00. Stołówka nieczynna – obiady nie będą wydawane.

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1

- regulamin świetlicy

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych