MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg
install Joomla to Inmotion

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Już od 2009 roku 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli  Dot Day. Historia tego święta rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to historia dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę i wyobraźnię dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym.

Pierwszaki rozpoczęły zabawę od obejrzenia filmu o małej Vashti, po czym dzieci odpowiadały na „kropkowe pytania” i wykonały pracę plastyczna „Czym jest kropka”.

W bibliotece szkolnej tego dnia na młodszych i starszych czytelników czekały kropkowe wyzwania. Powstało również wspaniałe drzewo talentów.

Kreatywność to cudowna sprawa i nieustannie trzeba ją pielęgnować i rozwijać.

Ogłoszenia różne

Świetlica 2020/21 - dokumenty

UWAGA:

2 listopada to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w naszej szkole. Świetlica działa w godzinach od 7:30 do 15:00. Stołówka nieczynna – obiady nie będą wydawane.


- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1 

- regulamin świetlicy


W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych


Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.