MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI
  • z2.jpg
  • z4.jpg

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Już od 2009 roku 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli  Dot Day. Historia tego święta rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to historia dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę i wyobraźnię dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym.

Pierwszaki rozpoczęły zabawę od obejrzenia filmu o małej Vashti, po czym dzieci odpowiadały na „kropkowe pytania” i wykonały pracę plastyczna „Czym jest kropka”.

W bibliotece szkolnej tego dnia na młodszych i starszych czytelników czekały kropkowe wyzwania. Powstało również wspaniałe drzewo talentów.

Kreatywność to cudowna sprawa i nieustannie trzeba ją pielęgnować i rozwijać.

Świetlica 2020/21 - dokumenty

UWAGA:

2 listopada to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w naszej szkole. Świetlica działa w godzinach od 7:30 do 15:00. Stołówka nieczynna – obiady nie będą wydawane.

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1

- regulamin świetlicy

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych