EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - 2020
  • z2.jpg
  • z4.jpg

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - 2020

25 września świętowaliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie klas 3a, 4a, 6a oraz 7a przygotowali wystawę plastyczno-językową, w której zaprezentowali swoją wiedzę oraz zainteresowania na temat języków i kultury krajów europejskich. Był to czas wspólnej nauki, zabawy, uczenia się współpracy, dyskusji oraz kreatywnych inspiracji. Uczniowie mieli również okazję wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie za obywatela Europy. Gratulujemy wszystkim uczniom świetnych pomysłów i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Świetlica 2020/21 - dokumenty

UWAGA:

2 listopada to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w naszej szkole. Świetlica działa w godzinach od 7:30 do 15:00. Stołówka nieczynna – obiady nie będą wydawane.

- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1

- regulamin świetlicy

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych