EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - 2020
  • d18.jpg
  • edjo1_2.jpg
  • z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg
install Joomla to Inmotion

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - 2020

25 września świętowaliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie klas 3a, 4a, 6a oraz 7a przygotowali wystawę plastyczno-językową, w której zaprezentowali swoją wiedzę oraz zainteresowania na temat języków i kultury krajów europejskich. Był to czas wspólnej nauki, zabawy, uczenia się współpracy, dyskusji oraz kreatywnych inspiracji. Uczniowie mieli również okazję wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie za obywatela Europy. Gratulujemy wszystkim uczniom świetnych pomysłów i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Ogłoszenia różne

Świetlica 2020/21 - dokumenty

UWAGA:

2 listopada to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w naszej szkole. Świetlica działa w godzinach od 7:30 do 15:00. Stołówka nieczynna – obiady nie będą wydawane.


- karta zapisu do świetlicy

- oświadczenie - zał. nr 1 

- regulamin świetlicy


W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych


Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.