ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 26.10. 2020r.
  • z0.jpg
  • z1.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg

Zgodnie z decyzją Rady Ministrów od poniedziałku 26 października zmieniamy tryb prowadzenia zajęć lekcyjnych:

• Uczniowie klas I - III uczestniczą w zajęciach stacjonarnych zgodnie z tygodniowym planem lekcji. Świetlica szkoły pracuje w dotychczasowych godzinach. Obiady będą wydawane jak dotychczas.
  • Uczniowie klas IV - VIII przechodzą na zdalne nauczanie za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams według dotychczasowego tygodniowego planu lekcji. Obiady zostają odwołane.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową,z aktualnymi informacjami: kliknij

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych