• z0.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg

1000 POWODÓW, BY CZYTAĆ

Po raz trzeci nasza szkoła przystępuje do konkursu "1000 powodów, by czytać" organizowanego przez EMPIK. Tegoroczną pracę konkursową przygotowały uczennice klasy 4a, Julka Skowrońska oraz Daria Lis.

Stawką w konkursie jest 1000 nowiutkich książek dla szkolnej biblioteki☺. Potrzebne nam są jednak Wasze głosy. Na dołączonych ilustracjach podane są szczegóły dotyczące głosowania. Jest też niespodzianka od salonów Empik. Znaleźć tam można kod uprawniający do bezpłatnego słuchania i czytania lektur przez okres 30 dni.
Poniżej praca naszych uczennic.

1000 POWODÓW, BY CZYTAĆ

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową,z aktualnymi informacjami: kliknij

W naszej szkole nie używamy telefonów komórkowych