W POSZUKIWANIU „WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA”
install Joomla to Inmotion

W POSZUKIWANIU „WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA”

W związku z pandemią i przejściem dzieci  na nauczanie zdalne, tegoroczny „zajączek” nieco wcześniej zawitał do naszej szkoły. W ogródku szkolnym ukrył prezenty dla uczniów klasy 1a. O swojej niespodziance poinformował klasę listownie. W obawie przed dostaniem się listu w niepowołane ręce, zakodował informację o ukryciu niespodzianki. Uczniowie po rozkodowaniu wiadomości, udali się do ogrodu szkolnego na misję poszukiwawczą. Wszystkie prezenty zostały odnalezione. Zabawy i radości było co niemiara.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

stara strona

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2021 SP 35.