OLIMPIADA OLIMPUSEK SESJA ZIMOWA
install Joomla to Inmotion

Olimpiada OLIMPUSEK, to konkurs dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Polega na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego dla poszczególnych klas. Treść sprawdzianu uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Odrębnym sprawdzianem jest test z języka angielskiego..

LAUREACI - edukacja zintegrowana

Zuzanna Adam (2b),  Oliwier Bogłowski (2b),  Andrzej Cysewski (2b),  Tomasz Czajka (2b),  Michał Faryan (2b), Błażej Grabny (2a),  Nina Iskra (2a),  Cezary Kaczmarczyk (2b), Paulina Kępa (2a), Zuzanna Laskowska (2b), Karolina Liszka (2a),  Jakub Łowicki (2b),  Jakub Gawroński (1b), Dagmara Rozińska (2a),  Mateusz Sitkowski (2a),  Korolina Szymicka (2a),  Dominika Watras (2b),  Tomasz Werner (1a), Wojciech Zgoda (2a),

LAUREAT - język angielski

Tomasz Werner (1a)

Wyniki sprawiły dzieciom, rodzicom i nauczycielom ogromną radość.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zmagania

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

stara strona

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2021 SP 35.