KOLONIE LETNIE 2021

KOLONIE LETNIE 2021

Nasza szkoła zgodnie z wieloletnią tradycją planuje w roku bieżącym zorganizować kolonie letnie dla uczniów klas 4 – 8.

Termin: 24 – 31.08. 2021 r.
Miejsce:
Ośrodek Wypoczynkowy ORION w Wiśle  www.osrodekorion.pl

Przejazd pociągiem: Katowice Ligota – Wisła Dziechcinka – Katowice Ligota

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie

Orientacyjny koszt: 850,- zł

Opieka: nauczyciele SP35

Wypoczynek zostanie zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia w reżimie sanitarnym.

Informacje dodatkowe:

Ośrodek Orion to kameralne, pięknie położone miejsce nad brzegiem rzeki Wisły, z dala od centrum. W przewidywanym terminie grupa z naszej szkoły będzie najprawdopodobniej jedyną goszczącą w ośrodku. W trakcie kolonii przewiduje się dla chętnych rozgrywki sportowe, korzystanie z tras biegowych wzdłuż Wisły wieczory przy ognisku itp.

Zgłoszenia oraz dodatkowe pytania proszę kierować do p. Marty Gibas (poprzez dziennik elektroniczny)

Znajdź nas MAPA

Prosto do naszej strony poprzez QRcode:

© 2021 SP 35.