22 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI
install Joomla to Inmotion

22 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Od 1970 roku 22 kwietnia ludzie z całego świata, którym na sercu leży dobro naszej planety, obchodzą Światowy Dzień Ziemi – Earth Day.

Zadaniem dorosłych jest uświadamianie młodym ludziom problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody w wielu częściach świata. Tego dnia promujemy w szkole działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem środowiska oraz segregacją odpadów. W tym roku, ze względu na pandemię, obchody DNIA ZIEMI to działania każdego z nas, przede wszystkim w swoim najbliższym otoczeniu. Wdrażamy w nasze codzienne życie to, co uczniowie przedstawili na zamieszczonych plakatach.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

stara strona

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2021 SP 35.