RAJD GÓRSKI NA KRAWCOWY WIERCH

install Joomla to Inmotion

W sobotę 19 czerwca grupa uczniów z klas 1-7 wybrała się na ostatni w tym roku szkolnym rajd górski. Niebieski szlak z Glinki zaprowadził nas do bacówki na Hali Krawcula pod Krawcowym Wierchem – 1038m n.p.m. Tam czekały na nas pyszne racuchy z dżemem, śmietaną i zimna lemoniada. Po zregenerowaniu sił przyszła kolej na grę w piłkę, rzuty frisbee, poszukiwanie keszy. Upał nie dał się nam we znaki, bo  chroniły nas drzewa Żywieckiego Parku Krajobrazowego. 

Następny rajd we wrześniu.  

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

stara strona

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2021 SP 35.