KRAKOWSKIE WĘDRÓWKI
  • 01_banDniOtwarte.png
  • 02_skretch.png
  • 03_orator.png

W listopadzie klasy drugie pojechały na atrakcyjną dwudniową wycieczkę do Krakowa. Zwiedziły tam m.in. Fabrykę Lizaków "Ciuciu" w Krakowie. Miały okazję dowiedzieć się z czego powstają lizaki i samodzielnie wykonać wybrany przez siebie lizak.

Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w słynnej Kopalni Soli w Bochni, w której spędziły jedną pasjonującą noc. Na koniec odwiedziły jeszcze fabrykę bombek, w której dzieci wykonały i ozdobiły własnoręcznie wykonaną bombkę – myśląc już o zbliżających się świętach. Wróciliśmy uśmiechnięci, zadowoleni, z głowami pełnymi wrażeń.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”