PASOWANIE NA UCZNIA
  • 02_skretch.png
  • 03_orator.png

PASOWANIE NA UCZNIA

We wtorek, 29 października 2019 roku miało miejsce pasowanie na ucznia. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: pan Krzysztof Pieczyński Radny Miasta Katowice, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Marta Grabny oraz Rodzice i Dziadkowie.

Pierwszoklasistom w tej ważnej chwili towarzyszyli również starsi koledzy i koleżanki.To był wyjątkowy dzień.
Najpierw odbyła się akademia, w czasie której pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki oraz odpowiadali na pytania.
Po ślubowaniu pani dyrektor Aurelia Tomaszewska pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 35.
Następnie pierwszoklasiści udali się do kina „Helios” na bajkę „o Yeti!” oraz do sali zabaw „Koko Planeta Łobuziaków”.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”