MIKOŁAJKI TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ? DLACZEGO NIE!
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 35 z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach
  • 01_banDniOtwarte.png
  • 02_skretch.png
  • 03_orator.png

MIKOŁAJKI TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ? DLACZEGO NIE!

W tym roku Święty Mikołaj odwiedził nas już 29 listopada. Prezentem od niego a właściwie od naszej Rady Rodziców było wyjście na lodowisko do katowickiego Spodka.

Uczniowie z klas 5-8 mogli przez godzinę poszaleć na lodzie, doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie lub stawiać pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportowej. Przy dźwiękach muzyki wszystkim, zarówno starszym jak i młodszym, szło doskonale. Po tej porządnej dawce ruchu i zabawy w doskonałych humorach i pełni pozytywnej energii rozpoczęliśmy weekend. Dziękujemy Radzie Rodziców za ten świetny prezent!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”