LET'S SING AND WORK TOGETHER FOR A BETTER WORLD
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 35 z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach

LET'S SING AND WORK TOGETHER FOR A BETTER WORLD

Klasa dwujęzyczna 8A rozpoczyna nowy rok na pełnych obrotach! :). Już w tym miesiącu zaczynamy przygodę z całorocznym międzynarodowym projektem eTwinning - "Let's sing and work together for a better world!".

Projekt poruszy kwestie społeczne takie jak prawa uczniów, bezpieczeństwo w Internecie, ochrona środowiska i tolerancja. Wszystko to w oprawie muzycznej i nieograniczonej inwencji twórczej naszych uczniów. Efekty naszej pracy będzie można śledzić już niedługo.

The bilingual class 8A is starting the new school year at full speed! :) This month we are starting our adventure with the year's time project eTwinning - "Let's sing and work together for a better world!".
The project will raise social issues like students' rights, Internet safety, environmental protection and tolerance. All with the musical frame and unlimited creativity of our students. Effects of our work will be available soon.
Stay tuned!

(tłumaczenie Ola Primula 8A)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”

tel/fax. 32 252-62-92