• z0.jpg
  • z2.jpg
  • z4.jpg
CZYTAMY NAJMŁODSZYM

Podobnie jak w minionych latach nasi wolontariusze raz w tygodniu czytają naszym najmłodszym sąsiadom - przedszkolakom. Pokazujemy w ten sposób piękno literatury, promujemy wśród najmłodszych czytelnictwo, uczymy się tolerancji i bezinteresowności.

ZAPRASZAMY

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o ponad 30 tytułów nowości wydawniczych dla najmłodszych i nie tylko. Wśród zakupionych książek nowiutkie części Dziennika Cwaniaczka, nowe przygody małych detektywów Lassego i Mai, historia Harrego Pottera w spódnicy, czyli "Kornelii", "świeżutkie" części kota Cukierka i wiele ciekawych i interesujących pozycji.

Zapraszamy do biblioteki:)
WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Po raz kolejny bierzemy udział  w zmaganiach Wielkiej Ligi Czytelników. To wieloetapowy konkurs, który wymaga od uczestników zaangażowania, sumienności i zamiłowania do książek. Wielu naszych uczniów wykazuje się tymi właśnie cechami. Zakończenie 1 etapu 8 lutego.
Powodzenia !!!

Opiekun gazetki - mgr Magdalena Stolarska
Zespół redakcyjny:

• Hanna Bobrzyk kl. 7a,
  • Ela Tarasińska kl. 7a,
  • Karolina Podstawska kl. 7a,
  • Jakub Pląder kl. 5a,
  • Wiktoria Mrozek kl. 6a,
  • Zuzanna Paszek kl. 6a.

Kolejne numery gazetki obejrzysz tutaj.