WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.

CZYTAMY NAJMŁODSZYM

Podobnie jak w minionych latach nasi wolontariusze raz w tygodniu czytają naszym najmłodszym sąsiadom - przedszkolakom. Pokazujemy w ten sposób piękno literatury, promujemy wśród najmłodszych czytelnictwo, uczymy się tolerancji i bezinteresowności.

ZAPRASZAMY

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o ponad 30 tytułów nowości wydawniczych dla najmłodszych i nie tylko. Wśród zakupionych książek nowiutkie części Dziennika Cwaniaczka, nowe przygody małych detektywów Lassego i Mai, historia Harrego Pottera w spódnicy, czyli "Kornelii", "świeżutkie" części kota Cukierka i wiele ciekawych i interesujących pozycji.

Zapraszamy do biblioteki:)
WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Po raz kolejny bierzemy udział  w zmaganiach Wielkiej Ligi Czytelników. To wieloetapowy konkurs, który wymaga od uczestników zaangażowania, sumienności i zamiłowania do książek. Wielu naszych uczniów wykazuje się tymi właśnie cechami. Zakończenie 1 etapu 8 lutego.
Powodzenia !!!