BIBLIOTEKA

Drodzy Uczniowie! Przygotowaliście przepiękne ozdoby i kartki wielkanocne. Wszystkie prace nas zachwyciły. Ponieważ obiecałyśmy Wam konkurs z nagrodami, więc ktoś musiał zająć I, II i III miejsce. Wszyscy pozostali otrzymują wyróżnienia i na wszystkich po powrocie do szkoły czekać będą dyplomy.

Życzymy Wam Wesołych Świąt!

Ozdoba wielkanocna

1.    Szymon Placuch
          Julia Wójkowska
          Borys Rydz

2.   Błażej Grabny
          Maja Neznal
          Jakub Gawroński

3. Mikołaj Rolak
         Otylia Stolarczyk
         Szymon Białek
         Wojciech Hasik

Kartka wielkanocna

1.    Oliwer Krupnik

2.   Ala Polok
          Kacper Cierpka

3.  Bianka Krzemyk
          Emilka Baron

Pomimo trudnych warunków powstają kolejne wydania naszej gazetki Korczynek. W kolejnym roku (2021) pracują nad jej powstawaniem głównie uczniowie z klasy 4a. Choć dopiero zaczynają swoją przygodę z dziennikarstwem, radzą sobie doskonale. Pomagają im uczniowie klasy 8.
W tym roku szkolnym powstały cztery numery naszego pisemka. W planach są już kolejne.

Nr 69           nr 70          nr 71       nr 72     nr 73

CZYTAMY NAJMŁODSZYM

Podobnie jak w minionych latach nasi wolontariusze raz w tygodniu czytają naszym najmłodszym sąsiadom - przedszkolakom. Pokazujemy w ten sposób piękno literatury, promujemy wśród najmłodszych czytelnictwo, uczymy się tolerancji i bezinteresowności.

ZAPRASZAMY

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o ponad 30 tytułów nowości wydawniczych dla najmłodszych i nie tylko. Wśród zakupionych książek nowiutkie części Dziennika Cwaniaczka, nowe przygody małych detektywów Lassego i Mai, historia Harrego Pottera w spódnicy, czyli "Kornelii", "świeżutkie" części kota Cukierka i wiele ciekawych i interesujących pozycji.

Zapraszamy do biblioteki:)
WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Po raz kolejny bierzemy udział  w zmaganiach Wielkiej Ligi Czytelników. To wieloetapowy konkurs, który wymaga od uczestników zaangażowania, sumienności i zamiłowania do książek. Wielu naszych uczniów wykazuje się tymi właśnie cechami. Zakończenie 1 etapu 8 lutego.
Powodzenia !!!

Znajdź nas MAPA

Prosto do naszej strony poprzez QRcode:

© 2021 SP 35.