Rekrutacja elektroniczna

WAŻNY KOMUNIKAT:

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii uczniowie nie przychodzą do szkoły do 10 kwietnia. Odwołane są wszystkie zajęcia wychowawcze i dydaktyczne prowadzone na terenie szkół.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji zadań otrzymywanych od nauczycieli - e-Learning.


INSTRUKCJA i INFORMACJE DLA RODZICÓW

STRONA REKRUTACJI             

TERMINY i KRYTERIA               

SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA  

 

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych szkół podstawowych, rozpocznie się 23 marca 2020, godz. 9.00.

INSTRUKCJA SKRÓCONA

1. Po wejściu na stronę systemu rekrutacji - http://katowice.podstawowe.vnabor.pl, należy zarejestrować kandydata (wprowadzić PESEL i dane dziecka i rodzica/opiekuna) i przejść do wyboru formy rekrutacji.
2.
Rodzice dokonują wyboru szkoły i oddziału, wprowadzają zgłoszenie do klasy pierwszej, pobierają z systemu wniosek, drukują i z podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych dostarczają do szkoły do dnia 3 kwietnia do godziny 15.00  poprzez:

  • wrzucenie do skrzynki pocztowej umieszczonej na bramie wejściowej szkoły
  • przesłanie pocztą tradycyjną (o dacie dostarczenia decyduje data stempla pocztowego)
  • zeskanowanie i przesłanie w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wówczas oryginał można dostarczyć do szkoły po okresie kwarantanny)

3. Rodzice dzieci spoza rejonu wypełniają wniosek i postępują jak w punkcie 2.
4. Proces rekrutacji kończy się 3 kwietnia 2020 roku o godz. 15.00. Nastąpi wtedy zamknięcie systemu i nie będzie możliwości przyjęcia wniosku przez szkołę.

W razie problemów prosimy o kontakt telefonczny: 533 668 399

 

Ogłoszenia różne

Profilaktyka zdrowotna - koronawirus

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecamy Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: kliknij

Infolinia: zobacz

Zostań Rodziną Zastępczą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.Apel jest skierowany do osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości i jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Więcej informacji na www.mops.katowice.pl w zakładce “Zostań Rodziną Zastępczą”

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu

Ważne linki

stara strona

 

Nasze certyfikaty

© 2020 SP 35.