NASZE SUKCESY
  • z2.jpg
  • z4.jpg

KLASA 6a MISTRZEM MATLANDII

Zaskoczenie, niedowierzanie i olbrzymia radość jaką sprawili nam uczniowie klasy 6a, która pod kierunkiem Pani Barbary Siodłak wzięła udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym “Mistrzowie Matlandii”. Klasa rozwiązując przez cały rok szkolny zadania, ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w Polsce (https://mistrzowie-matlandii.gwo.pl/). Tym samym klasa otrzymuje pamiątkowe dyplomy, puchar oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł

Serdecznie gratulujemy wygranej !
LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Znamy już wyniki finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Miło nam poinformować że dwoje uczniów biorących udział w finałach otrzymało tytuły LAUREATA. Są to:
- Julia Kozieł (7a) – język angielski i Kamil Adamczyk (8a) – matematyka

Gratulujemy wspaniałego wyniku !!!!

NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!

W listopadzie odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „LEON”. Wzięło w nim udział 13 uczestników z klasy 1a. Dzieciaki pilnie przygotowywały się do rywalizacji już od końca września. Ich trud i zaangażowanie przyniosły doskonałe rezultaty. Czworo uczniów: Igor Urban, Błażej Grabny, Mateusz Sitkowski i Wojciech Rak zostało laureatami „LEONA”. To naprawdę nie lada wyczyn. Gratulujemy serdecznie laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom matematycznych zmagań.

"Bądź sobą - nie bądź stalkerem". To hasło miejskiego konkursu na plakat profilaktyczny, którego rozstrzygnięcie towarzyszyło obchodom Dnia Bezpiecznego Internetu w Pałacu Młodzieży. Wzięły w nim udział: Wiktoria Bromboszcz i Karolina Kowalik z klasy 8a. Dziewczyny tak się postarały, przygotowując swoje prace, że jury przyznało plakatowi Wiktorii I miejsce, natomiast praca Karoliny zdobyła miejsce III.
Serdecznie gratulujemy talentu i sukcesu.