NASZE SUKCESY
LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Znamy już wyniki finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Miło nam poinformować że dwoje uczniów biorących udział w finałach otrzymało tytuły LAUREATA. Są to:
- Julia Kozieł (7a) – język angielski i Kamil Adamczyk (8a) – matematyka

Gratulujemy wspaniałego wyniku !!!!

NASI PIERWSZOKLASIŚCI W GRONIE NAJLEPSZYCH „LEONKÓW”!

W listopadzie odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „LEON”. Wzięło w nim udział 13 uczestników z klasy 1a. Dzieciaki pilnie przygotowywały się do rywalizacji już od końca września. Ich trud i zaangażowanie przyniosły doskonałe rezultaty. Czworo uczniów: Igor Urban, Błażej Grabny, Mateusz Sitkowski i Wojciech Rak zostało laureatami „LEONA”. To naprawdę nie lada wyczyn. Gratulujemy serdecznie laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom matematycznych zmagań.

"Bądź sobą - nie bądź stalkerem". To hasło miejskiego konkursu na plakat profilaktyczny, którego rozstrzygnięcie towarzyszyło obchodom Dnia Bezpiecznego Internetu w Pałacu Młodzieży. Wzięły w nim udział: Wiktoria Bromboszcz i Karolina Kowalik z klasy 8a. Dziewczyny tak się postarały, przygotowując swoje prace, że jury przyznało plakatowi Wiktorii I miejsce, natomiast praca Karoliny zdobyła miejsce III.
Serdecznie gratulujemy talentu i sukcesu.

WYNIKI II ETAPU WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Dwoje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Są to:

- Kamil Adamczyk (8a), matematyka
- Julia Kozieł (7a), język angielski.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!
CZASEM WYGRYWAMY, A CZASEM SIĘ UCZYMY (2)
Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu MULTITEST 2019. Przedstawiamy najlepsze z nich.
Dyplomy LAUREATA otrzymali: Kamil Adamczyk (7a) z fizyki i matematyki; Zuzanna Surma (5a) z geografii; Aleksandra Primula (8a) z języka angielskiego.
WYRÓŻNIENIA otrzymali: Zuzanna Surma (5a) z biologii, historii i biologii; Monika Watras (7a) z języka angielskiego; Zofia Stolarska (7a) z języka angielskiego; Wojciech Pląder (8a) z matematyki.
Laureatom i wyróżnionym gratulujemy wspaniałych wyników! Wszystkich pozostałych zachęcamy do wysiłku w przygotowaniach do kolejnych zawodów.