Rekrutacja elektroniczna

SYSTEM REKRUTACJI ELEKTRONICZNEJ

WZORY DOKUMENTÓW

INSTRUKCJA SKRÓCONA

1. Po wejściu na stronę systemu rekrutacji - http://katowice.podstawowe.vnabor.pl, należy zarejestrować kandydata (wprowadzić PESEL i dane dziecka i rodzica/opiekuna) i przejść do wyboru formy rekrutacji.
2.
Rodzice dokonują wyboru szkoły i oddziału, wprowadzają zgłoszenie do klasy pierwszej, pobierają z systemu wniosek, drukują i z podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych dostarczają do szkoły w dniach 2 - 8 czerwca do godz. 15.00  poprzez:

• wrzucenie do skrzynki pocztowej umieszczonej na bramie wejściowej szkoły
  • przesłanie pocztą tradycyjną (o dacie dostarczenia decyduje data stempla pocztowego)
  • zeskanowanie i przesłanie w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wówczas oryginał można dostarczyć do szkoły po okresie kwarantanny)

Rodzice dzieci spoza rejonu wypełniają wniosek i postępują jak w punkcie 2.
4. Proces rekrutacji kończy się 8 czerwca 2020 roku o godz. 15.00. Nastąpi wtedy zamknięcie systemu i nie będzie możliwości przyjęcia wniosku przez szkołę.

W razie problemów prosimy o kontakt telefonczny: 533 668 399

Komunikaty

Komunikat dyrektora CKE z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty
Przeczytaj

Decyzją dyrektora w oparciu o opinię GIS i deklaracje Rodziców przedłużono zamknięcie szkoły do 29 maja br.
Uczniowie zobowiązani są do realizacji, w trybie zdalnym, zadań otrzymywanych od nauczycieli
.

Aktualne informacje