WOLONTARIAT
KIERMASZ CHARYTATYWNY 2019
W niedzielę, 15 grudnia 2019 roku odbył się szkolny kiermasz charytatywny organizowany po raz kolejny przez naszą szkołę przy współpracy z Parafią Matki Bożej Różańcowej na Zadolu. Jego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dla absolwenta naszej szkoły, który uległ ciężkiemu wypadkowi oraz na dofinansowanie letniego wypoczynku dla najbardziej potrzebujących dzieci z parafii.
Serdecznie dziękujemy Państwu za okazaną pomoc i zaangażowanie!

PACZKA DLA DZIECKA

W akcję zaangażowali się uczniowie i nauczyciele. Zostały przygotowane paczki żywnościowe oraz paczki z materiałąmi higienicznymi dla potrzebujących podopiekunów Hospicjum dla Dzieci ŚWIETLIKOWO. Paczki zostały przygotowane i dostarczone dzięki zaangażowaniu Pani.Joanny Kmiecik, która zaproponowała swoją bezinteresowną pomoc i wsparcie w organizacji akcji zbiórki dla potrzebujących . Dziękujemy wszystkim za Serce i uwrażliwianie młodego pokolenia na potrzeby naszych kochanych i jedynych na świecie Babć i Dziadków.