WOLONTARIAT

DARY DLA POTRZEBUJĄCYCH

Jak zwykle uczniowie-wolontariusze stanęli na wysokości zadania i przekazali wiele darów dla dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne przewlekłe schorzenia w Hospicjum Cordis

Ze swojej strony dziękujemy uczniom i ich rodzicom za wsparcie udzielone potrzebującym.

„Cokolwiek dobrego uczynimy naszemu bliźniemu, zyskuje na tym nasza dusza”

Antonio Rosmani - Serbati

RAZEM NA ŚWIĘTA

W przedświątecznym czasie nasi uczniowie wzięli udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Celem tej inicjatywy jest niesienia pomocy innym, budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. Ze względu na panujące w tym roku warunki, swoją pamięć o starszych wyraziliśmy przygotowując własnoręcznie piękne kartki świąteczne i cudowne, płynące prosto z głębi serca życzenia. Zostały one rozesłane naszym drogim nauczycielom - emerytom. Mamy nadzieję, że nasza akcja wywołała uśmiech na twarzy obdarowanych  i sprawiła, że choć na chwilę wróciły piękne, szkolne wspomnienia.

Samorząd Uczniowski i  Szkolne Koło Wolontariatu

KIERMASZ CHARYTATYWNY 2019
W niedzielę, 15 grudnia 2019 roku odbył się szkolny kiermasz charytatywny organizowany po raz kolejny przez naszą szkołę przy współpracy z Parafią Matki Bożej Różańcowej na Zadolu. Jego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dla absolwenta naszej szkoły, który uległ ciężkiemu wypadkowi oraz na dofinansowanie letniego wypoczynku dla najbardziej potrzebujących dzieci z parafii.
Serdecznie dziękujemy Państwu za okazaną pomoc i zaangażowanie!

PACZKA DLA DZIECKA

W akcję zaangażowali się uczniowie i nauczyciele. Zostały przygotowane paczki żywnościowe oraz paczki z materiałąmi higienicznymi dla potrzebujących podopiekunów Hospicjum dla Dzieci ŚWIETLIKOWO. Paczki zostały przygotowane i dostarczone dzięki zaangażowaniu Pani.Joanny Kmiecik, która zaproponowała swoją bezinteresowną pomoc i wsparcie w organizacji akcji zbiórki dla potrzebujących . Dziękujemy wszystkim za Serce i uwrażliwianie młodego pokolenia na potrzeby naszych kochanych i jedynych na świecie Babć i Dziadków.

Znajdź nas MAPA

Prosto do naszej strony poprzez QRcode:

© 2021 SP 35.