WYJAZDY
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 35 z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach

ZIMOWISKO w WIŚLE

Grupa naszych uczniów już dotarła do Wisły. Spędzą tam zapewne wspaniałe chwile, korzystając między innymi z oferty stoków narciarskich.
Życzymy udanych szusów.

MIKOŁAJKI TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ? DLACZEGO NIE!

W tym roku Święty Mikołaj odwiedził nas już 29 listopada. Prezentem od niego a właściwie od naszej Rady Rodziców było wyjście na lodowisko do katowickiego Spodka. Uczniowie z klas 5-8 mogli przez godzinę poszaleć na lodzie, doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie lub stawiać pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportowej. Przy dźwiękach muzyki wszystkim, zarówno starszym jak i młodszym, szło doskonale. Po tej porządnej dawce ruchu i zabawy w doskonałych humorach i pełni pozytywnej energii rozpoczęliśmy weekend. Dziękujemy Radzie Rodziców za ten świetny prezent!

JEŚLI ZWIEDZANIE WARSZAWY, TO TYLKO JESIENIĄ!

Takiej zasadzie hołdujemy i od kilku już lat, jeśli wyjeżdżamy do Warszawy to właśnie o tej porze roku. Tym razem również tak było. 14 i 15 listopada 29 osobowa grupa uczniów z klas 6,7 i 8 odwiedziła najważniejsze miejsca w tym mieście.
Pierwszym punktem programu był Stadion Narodowy. Po sportowych emocjach rozwijaliśmy swoją wiedzę z różnych dziedzin w Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej...

W poniedziałek, 14 października 2019 roku odbył się RAJD SZKOLNY na MAGURKĘ.

tel/fax. 32 252-62-92