NASI UCZNIOWIE W PROJEKCIE "CENTRUM MISTRZOSTWA INFORMATYCZNEGO" CMI

NASI UCZNIOWIE W PROJEKCIE "CENTRUM MISTRZOSTWA INFORMATYCZNEGO"  CMI

Uczniowie klas czwartych uczestniczyli  w roku szkolnym 2020/21  w projekcie CMI  (Centrum Mistrzostwa Informatycznego), którego partnerem wiodącym jest Politechnika Łódzka oraz Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie. Celem  projektu jest zapoznanie dzieci z zagadnieniami algorytmiki, robotyki i programowania  oraz aktywizacja uczniów uzdolnionych informatycznie. Dzięki udziałowi w projekcie szkoła wzbogaciła się o roboty – „Makeblock”  i gry do nauki programowania „Scottie Go!”.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

stara strona

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2021 SP 35.