Jak co roku wielu uczniów klas młodszych wzięło udział w konkursie. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu „Leon” – sesja jesienna jest Centrum Rozwoju Edukacji. Wyniki uczniów są doprawdy imponujące. Poniżej prezentujemy listę laureatów:

Kacper Wójkowski 5 miejsce 88%, Tomasz Plonder 6 miejsce 85%, Lena Ostrowska 6 miejsce 85%, Hanna Liszka 6 miejsce 85%, Pola Starosolska 6 miejsce 85%, Alan Godula 6 miejsce 85%, Apolinaria Malarenko 6 miejsce 85%, Zosia Tatara 6 miejsce 85%, Kaja Lubieniecka 6 miejsce 85%, Dawid Pietraszko 7 miejsce 82%, Natan Kadlec 7 miejsce 82, Wiktoria Osiecka 8 miejsce 79%, Kamila Marzec 8 miejsce 79%, Tobiasz Perzanowski 8 miejsce 79%, Olaf Majewski 8 miejsce 79%, Tadeusz Szczepaniak 8 miejsce 79%, Olek Kulig 9 miejsce 76%, Franciszek Suchanek 9 miejsce 76%, Bartosz Liszka 9 miejsce 76%, Zuzanna Głuch–Domańska 10 miejsce 74% , Igor Szczudło 10 miejsce 74%, Franek Bińczak 10 miejsce 74%, Maksymilian Morcinek 10 miejsce 74%

Gratulujemy dzieciom i nauczycielom Marcie Gibas I Annie Noworzyn oraz życzymy dalszych sukcesów !!!

Miło nam poinformować, że w wojewódzkim konkursie plastycznym „W Świątecznym Blasku Lampionu 2022” dwie uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone. Są to Maja Neznal uczennica klasy 3a, która zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej 7 – 11 lat oraz Lena Gembala uczennica klasy 6b, która otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej 12 – 18 lat. Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach. Zadaniem dzieci było wykonanie świątecznego lampionu oraz  poznanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.
To już kolejny sukces Mai w konkursie plastycznym.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i opiekunom p. Kornelii Magierze i p. Esterze Pyce.

Dyrekcja szkoły pragnie serdecznie podziękować uczniom i ich rodzicom za wsparcie dla Hospicjum CORDIS.

„Gesty dobroci są jak letnie kwiaty wsunięte między kartki książki: uczucia z nimi związane ożywają nawet po latach." Pam Brown

W naszej szkole odbył się bal przebierańców. Oprócz hucznej zabawy  pojawiły się różne iluminacje laserowe. Dzieci bawiły się tańcząc do ulubionych piosenek.

EUROWEEK 2022

Day 1, 12.12

Our Euroweek 2022 began on the 12th December with a general meeting in the assembly hall, we got to know the volunteers and students from other schools from Poland. We learnt the rules of stay at Euroweek and the schedule.

Nasz wyjazd na Euroweek 2022 rozpoczął się 12 grudnia od spotkania całej grupy w sali zajęć. Poznaliśmy wolontariuszy i uczniów z pozostałych szkół. Poznaliśmy też zasady obowiązujące na Euroweeku i planowany porządek dnia.

KOLEJNE DNI

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku klasy pierwsze brały udział w wycieczce do Krakowa i Miechowa.  W Krakowie dzieci zwiedziły Wawel, odwiedziły "Smoka Wawelskiego" oraz podziwiały piękne szopki świąteczne.
Następnie autokarem udali się do fabryki bombek w Miechowie. Dzieci miały okazję zapoznać się z procesem wytwarzania bombek. Każde z nich brało udział w warsztatach plastycznych, na których własnoręcznie ozdobiło swoją bombkę.

Mimo mroźnej, zimowej aury bawiliśmy się wspaniale!

W niedzielę, 11 grudnia 2022 roku, przed kościołem w Katowicach na Zadolu po raz kolejny odbył się świąteczny kiermasz charytatywny organizowany przez społeczności: naszej szkoły i parafii. Śnieg i mróz nie przeszkodził nam we wprowadzaniu w czyn hasła „Dzielmy się dobrem jak chlebem”. W tym dniu  na stoiskach pojawiło się świąteczne rękodzieło w postaci stroików, bombek, choinek oraz przepyszne, domowe słodkości. Zainteresowanie produktami było ogromne. Zebrane środki przeznaczone zostaną w całości na rzecz podopiecznych Fundacji „Koniczynka” z siedzibą w Chorzowie.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji przedsięwzięcia

Znajdź nas MAPA

Prosto do naszej strony poprzez QRcode:

© 2023 SP 35.