FESTIWAL NAUKI I TECHNIKI - 6 EDYCJA
install Joomla to Inmotion

FESTIWAL NAUKI I TECHNIKI - 6 EDYCJA

Nasi uczniowie wzięli udział w corocznym Śląskim Festiwalu Nauki i Techniki w Katowicach. W programie 6. edycji festiwalu znajdują się setki różnorodnych aktywności o charakterze popularyzującym naukę i sztukę. Uczniowie mają okazję poznać domowe eksperymenty fizyczno-chemiczne. Podczas warsztatów mogli wykonywać doświadczenia fizyczne i chemiczne z wykorzystaniem ogólnodostępnych i bezpiecznych przedmiotów i odczynników oraz proste modele fizyczne, które zabrali ze sobą do domu.

 

W galerii foto relacja.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.