KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2022
install Joomla to Inmotion

W niedzielę, 11 grudnia 2022 roku, przed kościołem w Katowicach na Zadolu po raz kolejny odbył się świąteczny kiermasz charytatywny organizowany przez społeczności: naszej szkoły i parafii. Śnieg i mróz nie przeszkodził nam we wprowadzaniu w czyn hasła „Dzielmy się dobrem jak chlebem”. W tym dniu  na stoiskach pojawiło się świąteczne rękodzieło w postaci stroików, bombek, choinek oraz przepyszne, domowe słodkości. Zainteresowanie produktami było ogromne. Zebrane środki przeznaczone zostaną w całości na rzecz podopiecznych Fundacji „Koniczynka” z siedzibą w Chorzowie.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji przedsięwzięcia

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.