WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO KRAKOWA i MIECHOWA
install Joomla to Inmotion

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku klasy pierwsze brały udział w wycieczce do Krakowa i Miechowa.  W Krakowie dzieci zwiedziły Wawel, odwiedziły "Smoka Wawelskiego" oraz podziwiały piękne szopki świąteczne.
Następnie autokarem udali się do fabryki bombek w Miechowie. Dzieci miały okazję zapoznać się z procesem wytwarzania bombek. Każde z nich brało udział w warsztatach plastycznych, na których własnoręcznie ozdobiło swoją bombkę.

Mimo mroźnej, zimowej aury bawiliśmy się wspaniale!

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.