XVIII OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW - 2022/23
install Joomla to Inmotion

 

 

Uczeń klasy 8b został zakwalifikowany do II stopnia niezwykle trudnego ogólnopolskiego konkursu matematycznego - Olimpiada Matematyczna Juniorów. laughing

Szanowni Państwo,

w najbliższą sobotę 14 stycznia o godzinie 11:00 odbędą się zawody II stopnia XVIII Olimpiady Matematycznej Juniorów. Wezmą w nich udział uczniowie z Państwa szkół. Pozwalam sobie przypomnieć Państwu kilka kluczowych informacji dotyczących zawodów. Po szczegóły odsyłam na stronę Olimpiady: www.omj.edu.pl.

1. Do środy włącznie (11.01) każdy uczestnik Olimpiady zakwalifikowany do zawodów II stopnia zobowiązany jest do potwierdzenia udziału poprzez wypełnienie kwestionariusza zawodnika (on-line), dostępnego na stronie Olimpiady, oraz poprzez aktywowanie dostępu do panelu ucznia. Poprzez panel uczeń będzie miał możliwość sprawdzenia swoich wyników oraz złożenia ewentualnego odwołania. Bardzo proszę o dopilnowanie tej kwestii.

2. Każdy uczestnik powinien stawić się na miejscu pisania zawodów nie później niż o godzinie 10:20. Koniecznie powinien zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną. Jej okazanie jest warunkiem koniecznym do bycia dopuszczonym do zawodów.

3. W pozawarszawskich lokalizacjach przeprowadzania zawodów odbędą się (równolegle do zawodów) seminaria dla nauczycieli matematyki i wszystkich osób zainteresowanych zadaniami olimpijskimi (https://omj.edu.pl/uploads/attachments/seminaria23.pdf). Bardzo serdecznie Państwa zapraszam na te spotkania! Szczegółowe informacje znajdują się w aktualnościach na stronie OMJ. Seminaria są bezpłatne, a po zakończeniu uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału.

4. Bezpośrednio po zawodach II stopnia, około godziny 14:30, przeprowadzone będzie omówienie zawodów z udziałem uczestników. Zachęcam do pozostania na tym wydarzeniu.

5. Wyniki punktowe II etapu powinny być dostępne dla uczestników około dwa tygodnie po zawodach. Szczegółowe informacje zamieszczane będą na stronie Olimpiady. Listy zakwalifikowanych do marcowych zawodów finałowych dostępne będą około połowy lutego.

6. Zachęcam do śledzenia Olimpiady także poprzez nasz Fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/olimpiada.matematyczna.juniorow). Zamieszczamy na nim najważniejsze aktualności, a także materiały popularyzujące nasze zawody.

Serdecznie dziękuję za pomoc, życząc zdrowia i spokojnej pracy,
Arkadiusz Męcel
przewodniczący Komitetu Głównego OMJ

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.