W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU 2022
install Joomla to Inmotion

Miło nam poinformować, że w wojewódzkim konkursie plastycznym „W Świątecznym Blasku Lampionu 2022” dwie uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone. Są to Maja Neznal uczennica klasy 3a, która zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej 7 – 11 lat oraz Lena Gembala uczennica klasy 6b, która otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej 12 – 18 lat. Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach. Zadaniem dzieci było wykonanie świątecznego lampionu oraz  poznanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.
To już kolejny sukces Mai w konkursie plastycznym.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i opiekunom p. Kornelii Magierze i p. Esterze Pyce.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.