Udział w programie "Moje miasto bez elektrośmieci"

 

Udział w programie "Moje miasto bez elektrośmieci"


Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy zaangażowali się w zbiórkę elektrośmieci w ramach akcji "Moje miasto bez elektrośmieci". Za przyznane punkty szkoła otrzymała następujące nagrody: chustę animacyjną, cztery piłki nożne, kilka zestawów klocków konstrukcyjnych oraz grę Double. Wzbogaciły one bazę pomocy dydaktycznej w naszej szkole, a przede wszystkim sprawiły ogromną radość dzieciom. 
Zachęcamy wszystkich do dalszej zbiórki elektrośmieci. Małogabarytowe, tj. sprzęt AGD, telewizory, komputery, wentylatory itp., można przynosić na bieżąco do szatni. Wielkogabarytowe w dniu ich wywozu, który jest uzależniony od ilości zebranych sprzętów - o czym Państwa poinformujemy. 
Działając razem, możemy nadal dbać o nasze środowisko, a tym samym wspierać naszą szkołę. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział w tej cennej inicjatywie!

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2024 SP 35.